Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων του Δήμου Καμένων Βούρλων και κατανομή των εκλογέων σε αυτά

Τετ, 05/06/2024 - 10:00

Ενόψει των εκλογών για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024 σας γνωστοποιούμε τα εκλογικά τμήματα τα οποία έχουν οριστεί με απόφαση της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας για τη διενέργεια των εκλογών. Επισημαίνουμε ότι στις Δημοτικές Κοινότητες Αγίου Κων/νου, Καμένων Βούρλων και Μώλου, τα εκλογικά τμήματα τοποθετήθηκαν στα αντίστοιχα Δημοτικά Σχολεία λόγω της διεξαγωγής των Πανελλαδικών εξετάσεων.

Εναλλακτικά μπορείτε να μάθετε σε ποιό εκλογικό τμήμα ψηφίζετε μέσω της εφαρμογής  «ΜΑΘΕ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΕΙΣ» του Gov.gr εισάγοντας τα στοιχεία που σας ζητούνται. Για να μεταβείτε στην εφαρμογή πατήστε εδώ .

ΣυνημμένοΜέγεθος
PDF icon eklogika_tmimata_eyroeklogon_09.06.2024.pdf270.8 KB