Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί

Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού Διαγωνισμού για: «Προμήθεια εφαρμογών, ανταλλακτικών και εξοπλισμού μηχανογράφησης» έτους 2024

Ημερομηνία:

Τετ, 19/06/2024 - 12:45

Αριθμός Πρωτοκόλλου:

Ημερ/νία Πρωτοκόλλησης:

Τετάρτη, 19 Ιούνιος, 2024

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εφαρμογών, ανταλλακτικών και λοιπών υλικών μηχανογράφησης που θα εξυπηρετήσουν τις ανάγκες συντήρησης και επισκευής του μηχανογραφικού εξοπλισμού των υπηρεσιών του Δήμου Καμένων Βούρλων, καθώς και των ανάλογων εργασιών εγκατάστασης, παραμετροποίησης και προσαρμογής στην υπάρχουσα υποδομή του Πληροφοριακού Συστήματος, για το έτος 2024.

ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ:  352100