Εκδηλώσεις

Ημερίδα παρουσίασης του έργου "Ψηφιακή Δημοκρατία στις υπηρεσίες του καλλικράτειου Δήμου Μώλου-Αγ.Κων/νου" στον Αγ.Κων/νο

Ημερομηνία:

Τετ, 19/02/2014 - 12:30

Διοργανωτής:

Δήμος Μώλου - Αγίου Κωνσταντίνου

Πρόσκληση

Ο Δήμαρχος του Δήμου Μώλου - Αγίου Κωνσταντίνου σας προσκαλεί την Πέμπτη 19-2-2014 και ώρα 12:30, στην Ημερίδα παρουσίασης του έργου με τίτλο:

"ΨΗΦΙΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ – ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΣΩ ΕΞΥΠΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΣΜΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ"

που θα πραγματοποιηθεί στην έδρα της Δημοτικής Ενότητας Αγίου Κωνσταντίνου.