ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ COSMOMED

Παρ, 03/04/2020 - 20:15

ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Καμένα Βούρλα, 03/04/2020

Θέμα: «Ευχαριστήρια επιστολή Δημάρχου Καμένων Βούρλων προς COSMOMED Α.Ε για τη δωρεάν παροχή υγειονομικού υλικού»

Δια της παρούσης επιστολής θέλουμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στην εταιρία με την επωνυμία COSMOMED Α.Ε και ιδιαιτέρως στον Πρόεδρο και Διευθύνοντα Σύμβουλο αυτής, κ. Ζαβακόπουλο Πέτρο, για τη δωρεάν παροχή υγειονομικού υλικού (γάντια, μάσκες και αντισηπτικά υγρά) στα πλαίσια των προληπτικών μέτρων για την προστασία της δημόσιας υγείας.

Η δωρεά από πλευράς της εταιρίας COSMOMED Α.Ε συμβάλει σημαντικά στην ασφάλεια των εργαζομένων του Δήμου μας, που βρίσκονται στην πρώτη γραμμή της μάχης για την προστασία της δημόσιας υγείας των πολιτών μας.

Ο Δήμαρχος

Συκιώτης Ιωάννης