ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Οικονομικής ΟΕ

Παρ, 24/04/2015 - 10:00 έως Σάβ, 25/04/2015 - 09:45

Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης

Παρακαλείσθε την Τετάρτη 29 Απριλίου 2015 και ώρα 21.00 μ.μ., όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (αίθουσα συνεδριάσεων Οικονομικής Επιτροπής),  για να συζητήσουμε και λάβουμε απόφαση στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Καθορισμός  όρων και προϋποθέσεων για λειτουργία  λούνα πάρκ στα πλαίσια της εμποροπανήγυρης  Αγίου Κων/νου

Ο Πρόεδρος

Συκιώτης Ιωάννης