ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΜΩΛΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΡΙΗΜΕΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2013

● Ο Όμιλος  Παράδοσης-Λαογραφίας Καμένων Βούρλων  διοργανώνει  το 6ο Χορωδιακό Φεστιβάλ  την Παρασκευή 21η Ιουνίου  2013  ώρα 8:00 μ.μ. στον κινηματογράφο ΡΑΝΙΑ στα Καμένα Βούρλα

● Ο Πολιτιστικός  και Λαογραφικός Σύλλογος Μώλου διοργανώνει  τη 2η Χορευτική Συνάντηση Νέων  την Παρασκευή 21η  Ιουνίου 2013 ώρα 8:30μ.μ. στο Πολιτιστικό Κέντρο Μώλου

● Το Τμήμα  Παραδοσιακών Χορών του Πνευματικού Κέντρου Καινούργιου διοργανώνει  την 11η Βραδιά Παράδοσης  το Σάββατο 22 Ιουνίου 2013  ώρα 8:15μ.μ. στο Προαύλιο του Παλιού Δημοτικού Σχολείου Καινούργιου

● Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρυάς Καμένων Βούρλων  «Η ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ» διοργανώνει πανηγύρι με δημοτική ορχήστρα την Κυριακή το βράδυ στην πλατεία της Καρυάς. Την Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος θα τελεστεί Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίας  Τριάδας Καρυάς.

● Πανηγύρι στην Αγία Τριάδα. Την Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος θα τελεστεί Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίας  Τριάδας Δημοτικής Ενότητας Μώλου.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon deltio_typoy_2013.doc22 KB