Γιάννης Συκιώτης: «Καλό ταξίδι φίλε Τάσο!»

Τετ, 29/03/2023 - 00:00 έως 23:45

Μετά την είδηση του θανάτου του αυτοδιοικητικού και γιατρού, Τάσου Χρονά, ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, Γιάννης Συκιώτης, προέβη στην ακόλουθη δήλωση: «Η αυτοδιοίκηση και ο ιατρικός κλάδος έχασαν έναν εξαίρετο άνθρωπο! Ο Τάσος Χρονάς ξεχώριζε για την ουσία των λεγομένων του, τον μεστό λόγο του, τη σταθερότητα και την ακεραιότητα του χαρακτήρα του, μα πάνω απ’ όλα τον σεβασμό στις ιδέες του και την επιστημοσύνη του. Με βαθειά θλίψη εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του. Καλό ταξίδι φίλε Τάσο!»